Untitled Document
  Hakkımızda 
 

Verimal Tarım Makinaları....    

İzmir'in Tire ilçesinde tarım sektörüne hizmet amacıyla 2000 yılında hayvancılığa yönelik tarım makineleri ithalatıyla faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye de ,konusunda uzman Avrupa devi firmalarla işbirliği içinde faaliyetlerini sürdürmektedir.
Kemper, Kuhn, Unterland ve Göweil gibi uzman firmaların distribütörlüklerini yapan firmamız, çok geniş ürün yelpazesi ile hızla gelişmekte olan teknoloji ürünlerini ülkemiz tarım sektörüne sunmanın gururu içerisindedir. İthalat amacıyla kurulan firma 2002 yılında üretime başlamış ve şu anda tescilli marka olarak ismini tüm Türkiye'ye duyurmuştur. Satışını yapmakta olduğumuz makinelerin sorunsuz çalışması için satış öncesi ve sonrası teknik danışmanlık ve servis hizmetini en üst seviyede tutan ve müşterisine karşı sorumluluklarının bilincinde olan firmamız müşterilerinin güvenine layık olmak için var gücü ile çalışmaya devam etmektedir. Hedefimiz " önemli olan sadece makineyi üretmek, satmak değil; ürettiğiniz ve sattığınız makinenin arkasında durmaktır " ilkesidir. Aynı zamanda Kalite Yönetim Sistemine de önem veren firmamız imalata yakın zamanda başlamış olmasına rağmen kısa sürede ISO 9001:2000 ve TSEK belgelerini de edinmiştir.
Dünya markası olan Silaj Makineleri üreten KEMPER firmasının SPRINTER marka tek sıralı mısır silaj makinesinin patentli olarak firmadan imalat yapma yetkisini almıştır, diğer mısır silaj makinelerine göre iki misli iş verimi ile çiftçilerin beğenisini kazanmıştır. Bunun yanı sıra firmamız ot silaj makinesi ve sabit silaj makinesi imalatı da yapmaktadır.
2009 Yılında YEM KARMA ve DAĞITMA MAKİNE’sinin imalatına başlamış  olan firmamız rakiplerinden farklı ve üstün bir makine yaparak VERİMİX markası adı altında Türk çiftçilerinin hizmetine sunmuştur. İmalatı yeni başlamasına rağmen tüm belgelerini hazırlayıp çiftçilerin teşvik almalarını sağlamıştır.
İthalat olarak Türkiye'ye KEMPER marka (çift sıradan on sıraya) sıra gözetmeyen ot ve mısır silaj makinelerini, KUHN markada toprağı işleyip, tohumun ekilmesinden ürünün hasatına kadar her türlü işlemi yapan makineleri, GÖWEIL markada da Silaj Paketleme Makinelerini ve UNTERLAND balya sarma strech(naylon) ürünlerini tarım sektörüne gururla sunmaktadır.